SUSISIEKITE: +37062033444

MŪSŲ PATIRTIS - JŪSŲ SEKMĖS GARANTAS!

Kauno darbo rinkos mokymo centras rengia formalius manikiūrininko mokymus.

Šiuose kursuose išmoksite visko, kas būtina siejantiems savo ateitį su manikiūro ir estetinės rankų priežiūros sfera. Įgysite žinių, leisiančių taikyti pažangius šios srities darbo metodus ir šiuolaikines technologijas, ir savo būsimiesiems galėsite pasiūlyti platų manikiūro paslaugų spektrą: nuo konsultacijų rankų odos bei nagų priežiūros klausimais iki dekoratyvinio, meninio, estetinio manikiūro atlikimo moterims ir vyrams bei nagų dizaino kūrimo. Nepamirškite, kad manikiūras - ne tik grožio paslauga, tai - ir meno rūšis. Galbūt pajusite įkvėpimą ir atrasite pašaukimą kurti menines nagų puošybos kompozicijas, dalyvauti konkursuose ir atrasti tokius savo gebėjimus, apie kuriuos iki šiol nė neįtarėte! Beje, jei vėliau panorėsite plėsti savo žinias grožio ir kosmetologijos srityje, jums pravers ir kitų grožio paslaugų pagrindai, su kuriais susipažinsite šių kursų metu: nagų lakavimo geliu, antakių korekcijos ir blakstienų dažymo pradmenys.

Kursuose taip pat įgysite verslo organizavimo pradmenų žinių, sužinosite, kaip pritaikyti asmenines savybes sėkmingai integruojantis į darbo rinką. Šių mokymų
programa sudaryta remiantis įvairių tarpusavyje susijusių įgūdžių suteikimo principu, siekiant supažindinti dalyvius su aktualiausiomis manikiūro srities naujovėmis bei atsižvelgiant į rinkos tendencijas ir darbdavių rekomendacijas.

Mokymo programos trukmė - 13 sav.(520 val.) Programos turinį galime pritaikyti pagal individualius jūsų poreikius.

Praktinis mokymas sudaro 70% viso mokymo trukmės. Dalis praktinių užsiėmimų vyksta mokymo įstaigoje, specialiai pritaikytame kabinete, kita dalis – realioje darbo aplinkoje.
Mokymų metu mokiniai nemokamai aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis bei įrankiais.

Kursų pabaigoje laikomas kvalifikacinis egzaminas.
Jį išlaikę įgysite manikiūrininko kvalifikaciją ir gausite ją patvirtinantį kvalifikacijos pažymėjimą, galiojantį visose ES šalyse. Sėkmingai baigę kursus, galėsite teikti manikiūro paslaugas kirpyklose, kosmetikos kabinetuose, grožio salonuose bei kurti individualų verslą.

Bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.